Master Spas' Facebook visit Master Spas Pinterest Master Spas on Instagram Master Spas on Twitter

Filtracja

Czysta, świeża woda

filtration system under cupholders banner filtration system under cupholders

System Filtracji EcoPur®

Dowiedzieliśmy się dawno temu, że gorące kąpiele mają cieszyć i nie zajmować czasu. Dlatego stworzyliśmy unikalny, opatentowany system filtracji EcoPur® do podjęcia pracy z nim i zachowania przyjemności w codziennym użytkowaniu spa ogrodowego ( Jacuzzi ). Nasz system filtracji składa się z podwójnych filtrów * w tym naszym opatentowanym systemem EcoPur, oraz naszym zaawansowanym technologicznie systemem ozonowania Corona. Zapewniamy, że spa jest tak zbudowane w serii Twilight że jest gotowe dla Ciebie w każdej chwili, przy jednoczesnym ograniczeniu czasochłonnych kłopotów dbania o niego.

System Pielęgnacji wody QuietFlo*

Nasza energooszczędna pompa cyrkulacyjna skutecznie filtruje ok 115 litrów na minutę w obiegu zamkniętym. Ten zaawansowany system poprawia czystość wody w czasie interakcji z grzałką, opatentowanym systemem ozonowania, system filtracji, EcoPur® oraz opcjonalnym Mast3rPur ™ Systemu Oczyszczania Wody.

Następna generacja Systemu Oczyszczania Wody Mast3rPur ™*

Synergiczne połączenie trzech sprawdzonych naturalnych środków odkażających zapewnia jakość wody i opieki spa którego nie znajdziesz w żadnym innym spa, w tym z systemami elektrolizy soli. Plusem Systemu Oczyszczania Wody Mast3rPur™ jest znaczne zmniejszenie ostrego zużycia chemikaliów, takich jak chlor, podczas usuwania wielu metali ciężkich i chloraminów z wody, która wygląda krystalicznie czysto, pachnie świeżością i jest jedwabista w dotyku. Kolejna innowacja, ekskluzywna korzyść dostępna tylko w produktach Master Spas.

Moc x 3

Podczas absorbcji w wodzie, ozon zabija patogeny i mikroorganizmy, niszczy zanieczyszczenia organiczne i utlenia zanieczyszczenia nieorganiczne.

Kiedy bakteriobójcze światło UV-C jest wystawione na działanie wody wtedy dezaktywuje mikroorganizmy i rozkłada chloramin.

Unikalne połączenie miedzi i cynku w opatentowanych filtrach Eco Pur tworzy reakcję elektro-chemicznej, w celu wyeliminowania wielu mikroorganizmów i usunięcia metali ciężkich, takich jak ołów i rtęć.

Każdy z tych trzech elementów są sprawdzonymi narzędziami skutecznego oczyszczania wody, ale gdy są połączone, ich synergia sprawia, że są znacznie bardziej skuteczne w wyniku reakcji chemicznej znanej jako Proces Zaawansowanego Utleniania (AOP). AOP jest lepszy od innych systemów, ponieważ produkuje potężne rodniki hydroksylowe, które maksymalizują dezynfekcję i redukują chloraminy szybko i skutecznie. Czysta, klarowna, świeżo pachnąca woda i lepsze samopoczucie, mniej prazy jest teraz dostępne ... wyłącznie w Master Spas.

* Eco Pur jest standardem we wszystkich modelach z 2 i 3-pompami. Jest ona dostępna jako opcja w modelach z 1-pompą. System Pielęgnacji Wody QuietFlo i System Oczyszczania Wody Mast3rPur ™ jest opcją dla wszystkich modeli 2 i 3-pompowych.