Master Spas' Facebook visit Master Spas Pinterest Master Spas on Instagram Master Spas on Twitter

System redukcji szumów

Mniej Hałasu = Więcej Relaksu

diagram showing difference with and without noise reduction system diagram showing difference with and without noise reduction system

Zgadzamy się z maksymą, iż małe rzeczy w życiu stanowią wielką różnicę. Może to być uśmiech małego dziecka na koniec długiego dnia, a może to fakt, trafisz na falę zielonych świateł sygnalizacyjnych podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Jedyną rzeczą którą trudniej znaleźć w tych zabieganych czasach jest spokój, ustronne miejsce na zasłużony relaks. Najbardziej relaksujące spa na świecie właśnie stało się jeszcze lepsze z naszym ekskluzywnym systemem redukcji szumu (NRS) Spa ogr odowych.

NRS jest wynikiem zaawansowanej inżynieryjnej innowacji, która zmniejsza drgania pompy i silnika o 150% w stosunku do standardowego systemu montażowego czyniąc go jeszcze łatwiejszym w celu odnalezienia Twojego wyciszonego miejsca.

Sercem systemu redukcji hałasu Michael Phelps Legend Series Spas (NRS) jest unikalnie umiejscowiony silnik opracowany przez światowej klasy inżynierów firmy Master Spas i naszej branży wiodących dostawców. NRS jest zainstalowany na pierwszej pompie każdego Spa ogrodowego Michael Phelps Legend Series Spa.